м. Хмельницький, вул. 3-Нова,
б. 70/1, 29025

Зв'язатися з нами
Обладнання та продукція

Вертикальні Multiplast - ТПА тайваньського виробництва.

Вертикальні термопластавтомати компанії MULTIPLAS ENGINERY CO., LTD

Компанія (ПВКФ) «Бджілка» пропонує промисловцям в області переробки пластмас термопластавтомати вертикальні, що виготовлені на виробничих потужностях тайваньської компанії MULTIPLAS ENGINERY CO., LTD.  

Ця компанія працює на ринку вже більше 30 років та спеціалізується саме на вертикальних ТПА різноманітних серій.    
Її термопластавтомати здатні здійснювати лиття пластмасових деталів будь-якої складності та підрозділяються за конструкцією столів на: 

  • стаціонарні (нерухомі) столи;
  • всувні; 
  • з переміщенням у поздовжній площині (челюсні);
  • роторні (поворотні).    

Всі ТПА MULTIPLAS, які ми реалізуємо, оснащені русифікованими системами управління та керівництвами з експлуатації. 

Вертикальный термопластавтомат

 

Вертикальні термопластавтомати серії V з вертикальним вузлом змикання та вертикальним вузлом впорскування. Зусилля змикання від 10 до 800 тон, об'єм до 2300 см3.

скачати характеристики із стаціонарним столом

скачати характеристики з челюсним столом

скачати характеристики з поворотним столом

скачати характеристики з висувним столом

 

Основні характеристики вертикальних ТПА різних серій:  
    
V: вузли змикання та впорскування розташовані вертикально.  Діапозон зусиль змикання розпочинається від 10 тон та досягаєт 800, а об'ємів впорскування – від мінімальних та до 2300 кубічних сантиметрів.  
VH:  вертикальний вузол змикання, горизонтальний вузол впорскування. Діапозон зусиль змикання від 15 до 3200 тон, об'єм впорскування досягає 14200 см3.
ВМС:  для лиття епоксидних гум, із здвоєним вузлом змикання та горизонтальним вузлом впорскування. Зусилля змикання від 35 до 1200 тон, об'єм до 4900 см3.
: має С-подібну раму з вертикальним вузлом змикання та горизонтальним вузлом впорскування. Зсилля змикання від 15 до 200 тон, об'єм до 1000 см3.
АРС: – повністю автоматизовані, розраховані для виготовлення крупносерійних спорттоварів та різноманітних деталів для електротехнічної промисловості. Зусилля змикання від 15 до 1200 тон, об'єм до 4900 см3.
LIM: специально для литья силикона.
VН-2С: для мультикомпонентного лиття з вертикальним вузлом змикання та двома вузлами впорскування.
  
ПВКФ «Бджілка» може виготовити прес-форми для термопластавтоматів MULTIPLAS, а також здійснити постачання додаткового обладнання (чіллери, термостати, дробарки,  сушарки пластмас, завантажувачі сировини).

Фотогалерея