м. Хмельницький, вул. 3-Нова,
б. 70/1, 29025

Зв'язатися з нами
Обладнання та продукція

Градирня серії BRG

Градирня серії BRG

Градирня серії BRG - це установка для відведення надмірного тепла, яке утворюється під час різноманітних процесів промислового виробнацтва. Теплоносієм у цьому охолоджувачі служить вода (без етиленгліколя), що обертається у відкритому контурі, яка накопичується у зовнішньому баку системи.

Передбачена система автоматичного зливання цієї води, якщо в умовах мінусової температури атмосферного повітря відключиться електроенергія. Така система запобігає перемерзанню водяного контура та, як наслідок, розтріскуванню трубопроводів та окремих пристроїв, у тому числі і дороговартісного в ремонті теплообмінника. 

Градирні BRG сконструйовані так, що дозволяють з'єднувати їх з чіллерами та, таким чином, організовувати енергоощадні системи промислового охолодження під назвою free-cooling.

При цьому, градирні у такому тандемі или повністю (в холодну пору року), або частково (влітку) замінюють водоохолоджувач-чіллер, що досить суттєво економить електроенергію (до 70%).

Основні складові частини градирні BRG:

  • стальна, оцинкована рама (дозволяє встановлювати апарат без спеціального сховища);
  • міднотрубний теплообмінник з ребрами із алюмінію (досягається його максимальна ефективність);
  • насос відцентровий (здійснює примусову циркуляцію водяного теплоносія) із встановленим на лінії нагнітання зворотним клапаном;
  • електровентилятори осьові з видуванням повітря знизу уверх (за спеціальною опцією можуть бути встановлені відцентрові вентилятори);
  • бак з пристроєм автоматичного поповнення рівня рідини (за окремою опцією);
  • електронна система контролю швидкості обертання вентиляторів;
  • захищена за стандартом IP55 електронна панель управління (відображає стан робочої температури) (додатковою опцією постачається пристрій дистанційного управління).