м. Хмельницький, вул. 3-Нова,
б. 70/1, 29025

Зв'язатися з нами
Обладнання та продукція

Вакуумний завантажувач сировини виробництва фірми Shini

Вакуумний завантажувач сировини виробництва фірми Shini.

 

Компанія "Бджілка" реалізує за вигіднимм цінами прості, зручні у встановленні та експлуатації вакуумні завантажувачі сировини виробництва фірми Shini
У наявності моделі різного компанування та продуктивності.

Вони призначені для автоматичного транспортування гранульованої полімерної сировини до шнеків термопластавтоматів, екструдерів, в сушарні або інші бункери машин, що переробляють пластмаси. 

Працюють завантажувачі за принципом всмоктування повітрям часток материалів та затягування їх за собою по транспортувальних шлангах до місця призначення.

З метою уникнення потрапляння часток коррозії металу в сировину, подовження терміну експлуатації, ці пристрої виготовлені із неіржавіючої сталі.

Різні за продуктивністю завантажувачі оснащені однофазними або трьохфазними електродвигунами із звукоізолюючими кришками.

До комплектації входять: мікропроцесор, системи контролю наявності сировини та захисту від перевантажень, а також фільтр.

Виробляються ці завантажувачі в моноблочному виконанні та у раздільнокорпусному. Перші - легкі, компактні, використовуються як транспортери полимерної гранули в незначних об"ємах.

Моноблочний вакуумний завантажувач сировини Shini Двокорпусний вакуумний завантажувач Shini від ПВКФ "Бджілка"

Другі - більш масивні, складаються із двох окремих частин (головного блоку та бункера) і характеризуються:

  • високою продуктивністю; 
  • здатністю підняття матеріалу, що транспортується, на значну висоту;
  • можливістю заміни бункерів з іншими об"ємами;
  • може одночасно забирати матеріал, що транспортується із декількох точок (моделі SAL-900G/900G2);
  • високопродуктивні машини (SAL-700G, SAL-800G) оснащені фільтрами для вихідного повітря.

Купивши вакуумний завантажувач SHINI в компанії "Бджілка" Ви отримаєте надійну машину з гарантійним терміном експлуатації, сервісне обслуговування, можливість придбання у нас необхідних запчастин за прийнятними цінами.

Зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть Вам правильно підібрати завантажувач та його комплектацію, що оптимально відповідають Вашим виробничим задачам, уточнять ціну, умови оплати та доставки.

SHINIEUROPE УКРАЇНА!